Które okna wybrać?


W swojej ofercie sklepy posiadają między innymi okna plastikowe oraz okna drewniane.
Okna plastikowe zapewniają dobrą izolację cieplną i potrafią zachować funkcjonalność nawet przez kilkadziesiąt lat. To optymalne rozwiązanie dla większości Polaków. Okna plastikowe idealnie nadają się do minimalistycznych wnętrz. Możliwe jest również dołączenie aluminiowej nakładki, dzięki czemu nie będzie konieczności wykonywania konserwacji.

Okna drewniane pomimo wyższej ceny również cieszą się dużą popularnością. Dzięki obrabiarkom cyfrowym mogą mieć one dowolne kształty. Plastikowe czy drewniane – jakie okna Poznań?. Drewno jest odpowiednio wysuszone i sezonowane, dzięki czemu jest sztywniejsze i lepiej znosi różnicę temperatur. Aby okna wytrzymały codzienne naprężenia, poddawane są trójwarstwowemu klejeniu w sposób naprzemienny. Okna drewniane są świetnym wyborem w przypadku dużych powierzchni.

Ciekawą propozycją są też lustra na wymiar dostępne w dowolnej ramie, jak i bez lub do wklejenia w glazurę. Możliwy jest też wybór koloru i grubości szkła. Lustra na wymiar będą idealnym rozwiązaniem w przypadku łazienki o nietypowej budowie lub metrażu, co uniemożliwia zastosowanie gotowych produktów. Istnieje możliwość zamówienia profesjonalnego, kompleksowego montażu na miejscu.

Kup lustra na wymiar.